Podkategoria: Organizacje Turystyczne

 • Wczasy odchudzające »

  Turnusy odchudzające i program oczyszczający organizm z toksyn i bakterii prowadzimy w malowniczej miejscowości Wisła w Beskidach w Ośrodku Wypoczynkowym " Malinka".U nas odzyskasz zdrowie, młodość i dobry humor; stracisz zbędne kilogramy, cofniesz czas o kilka lat. Zyskasz nowy zapał do działania. Cała kuracja przebiega pod okiem wykwalifikowanej kadry. Motywacja jest kluczowym czynnikiem wpływającym na osiągnięcie zamierzonego celu, jakim jest zrzucenie wagi i wyuczenie prawidłowych postaw.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka Medyczna »

  Najlepsze kliniki, gabinety: usług stomatologicznych, chirurgii plastycznej, In Vitro, okulistyczne, a także odnowa biologiczna: SPA, uzdrowiska. Oferty leczenia, pobytu i wypoczynku dla polskich i zagranicznych pacjentów medycznych. Zaplanujesz pobyt, znajdziesz hotel, poznasz ciekawe miejsca w Polsce. Promujemy Polską Turystykę Medyczną w Polsce oraz w Europie.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tourist Consulting, Doradztwo, Analizy, Projekty, Szkolenia »

  Grupa ekspercka Tourist Consulting to grupa najlepszy ekspertów w branży turystycznej świadcząca profesjonalne usługi i dostarczająca przemyślane rozwiązania „najwyższych lotów". Najwyższą wartością Tourist Consulting są umiejętności i wieloletnie doświadczenie zatrudnionych ekspertów. To firma zawsze konkurencyjna cenowo i dająca szanse wszystkim na skorzystanie z profesjonalnego doradztwa w sektorze turystyki.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Promocja Turystyki, Projekty Turystyczne Unijne, Promozione Bassa Slesia »

  Promozione Bassa Slesia jest firmą działająca na rynku od blisko 2 lat, która oparta jest o współpracę z ekspertami z zakresu realizacji projektów promocyjnych, szkoleniowych, innowacyjnych i inwestycyjnych głównie w sektorze turystyki. PBS ma bardzo duże doświadczenia w realizacji wielu projektów ze sfery turystyki, w tym dotowanych z POKL, RPO, POIG, POWT, Interreg III C czy z dotacji instytucji publicznych. Kadry PBS tylko wciągu ostatnich 2 lat opracowały, przygotowały i skutecznie pozyskały dotacje na 10 projektów dotowanych z POKL, a 3 projektami zarządzały i wdrażały. Właścicielka PBS i pełnomocnicy firmy są ekspertami w wielu funduszach europejskich, wykładowcami uczelni wyższych, autorami opracowań strategicznych i analitycznych d/t rozwoju sektora turystyki, innowacyjności, zarządzania i edukacji.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »

Organizacje Turystyczne - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »